• Stół Bundaberg rozkładany fornir dębowy 120/120-220 cm ( Rozmiar: uniwersalny )

Brak towaru
2921.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu towar dostępny po potwierdzeniu - proszę o kontakt
Cena przesyłki 0
Kurier 0
Kurier (Pobranie) 50
Dostępność 0 szt.
Waga 360.5 kg
Zostaw telefon

Stół Bundaberg marki House Nordic to okrągły stół rozkładany w naturalnym odcieniu dębu, zaprojektowany z myślą o jadalni, kuchni i salonie. Przy średnicy 120 cm zapewnia wygodne miejsce na codzienne posiłki, a po rozłożeniu do 220 cm zmienia się w przestronny stół do jadalni na rodzinne spotkania i większe przyjęcia. Półmatowe wykończenie, fornirowany blat i drewniana podstawa nadają mu ciepły, skandynawski charakter.

Na co dzień zgrabny, od święta naprawdę imponujący

Bundaberg świetnie pokazuje, jak praktyczny może być dobrze zaprojektowany stół okrągły rozkładany 120-220 cm. W wersji podstawowej nie przytłacza wnętrza i sprzyja swobodnej rozmowie przy wspólnym stole - okrągły blat pozwala wszystkim siedzieć blisko siebie i utrzymywać kontakt wzrokowy. To rozwiązanie szczególnie dobrze sprawdza się w kuchni i mniejszej jadalni, gdzie liczy się wygoda poruszania wokół mebla.

Gdy pojawiają się goście, stół rozkładany szybko zyskuje większą powierzchnię blatu. Dzięki temu nie musisz na co dzień rezygnować z wolnej przestrzeni, by podczas rodzinnego obiadu, świąt czy spotkania ze znajomymi cieszyć się pełnowymiarowym stołem do jadalni. To mebel, który dopasowuje się do rytmu domu, zamiast narzucać kompromisy.

Skandynawski spokój i naturalny dąb w roli głównej

Naturalne wybarwienie dębu sprawia, że stół Bundaberg wnosi do wnętrza przytulność i wizualne ciepło. Skandynawska forma oparta na prostych liniach i czterech drewnianych nogach pasuje zarówno do jasnych aranżacji, jak i bardziej nowoczesnych przestrzeni, które potrzebują ocieplenia. To stół nowoczesny, ale bez chłodnego efektu - wygląda lekko, a jednocześnie tworzy przyjazne centrum domowego życia.

Półmatowe wykończenie dobrze wpisuje się w codzienne użytkowanie, ponieważ ogranicza widoczność drobnych śladów i pomaga dłużej zachować estetyczny wygląd blatu. Fornirowana powierzchnia pięknie eksponuje rysunek drewna, dzięki czemu stół prezentuje się elegancko zarówno w salonie połączonym z jadalnią, jak i w osobnej strefie posiłków.

Komfort użytkowania, który czuć każdego dnia

Wysokość 75 cm została dopasowana do standardowych krzeseł, co ułatwia stworzenie wygodnego kompletu do wspólnego jedzenia, pracy czy rozmów przy kawie. Stabilna podstawa z drewna daje pewne podparcie blatu, a przemyślana konstrukcja sprawia, że mebel dobrze odnajduje się w intensywnie używanej przestrzeni dziennej. To model dla osób, które szukają stołu do salonu lub jadalni łączącego estetykę z realną funkcjonalnością.

  • Okrągły blat 120 cm - zajmuje mniej miejsca optycznie i sprzyja swobodnej, bliskiej atmosferze przy stole
  • Możliwość rozłożenia do 220 cm - zyskujesz dodatkową przestrzeń wtedy, gdy naprawdę jej potrzebujesz
  • Naturalny dąb i półmatowe wykończenie - stół wygląda elegancko, a jednocześnie łatwo wpisuje się w codzienny styl życia
  • Drewniana podstawa na 4 nogach - zapewnia stabilność i komfort użytkowania podczas codziennych posiłków
  • Skandynawski design - łatwo połączysz go z wieloma rodzajami krzeseł i stworzysz spójną aranżację
  • Do kuchni, jadalni i salonu - jeden mebel sprawdzi się w różnych przestrzeniach i przy różnych okazjach

Stół do jadalni, który rośnie razem z Twoimi planami

Jeśli szukasz modelu, który łączy formę stołu okrągłego z funkcjonalnością dużego stołu rozkładanego, Bundaberg będzie trafnym wyborem. Na co dzień zachowuje lekką, uporządkowaną formę, a w razie potrzeby zmienia się w wygodne miejsce dla większego grona. To praktyczny i stylowy stół do jadalni, który pomaga lepiej wykorzystać przestrzeń bez rezygnacji z estetyki.

Kolor:
naturalny
Materiał:
płyta MDF
Szerokość (cm):
120
Wysokość (cm):
75
Głębokość (cm):
220
Styl:
nowoczesny
Waga (kg):
51,25
Kształt:
okrągły
Maksymalne obciążenie (kg):
40
Rodzaj podstawy:
4 nogi
Materiał podstawy:
drewno
Wykończenie:
półmat
Kolor podstawy:
naturalny dąb
Rodzaj materiału:
fornir dębowy
Wymaga montażu:
tak
Kształt blatu:
okrągły
Materiał blatu:
płyta MDF
Kolor blatu:
naturalny dąb
Producent:
House Nordic ApS
Do użytku zewnętrznego:
nie
Dodatkowe blaty w zestawie:
nie
Rozkładany:
tak
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.