• Zwrot towaru

Przed wysyłką produktu prosimy o kontakt pod numerem tel. 7 333 7 111 8 lub bok.multibrand24@gmail.com
 
Zwroty towaru przyjmujemy tylko i wyłącznie w przypadku, kiedy zwracane towary są w oryginalnym opakowaniu, a produkty nie posiadają żadnych uszkodzeń i nadają się do dalszej odsprzedaży. Jeśli zwrot jest dokonywany za pośrednictwem firmy kurierskiej/transportowej – liczy się stan towaru w momencie dotarcia na magazyn; jeśli paczka ulegnie uszkodzeniu w trakcie transportu – nie przyjmujemy zwrotu.
 
Kupujący ma prawo dokonania zwrotu zakupionego towaru bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od momentu otrzymania paczki. Zwracany towar nie może nosić żadnych śladów użytkowania i musi posiadać wszystkie dołączone metki. Zwrot jest rozpatrywany w ciągu 14 dni od momentu otrzymania przez nas przesyłki zwrotnej. 
 
Jeśli chcesz dokonać zwrotu skopiuj formularz zwrotu, uzupełnij i wyślij maila na:
bok.multibrand24@gmail.com
 
FORMULARZ ZWROTU:
Niniejszym informuję o odstąpieniu od umowy sprzedaży następującej/ych rzeczy.................................................................................. numer oferty........................................................................................ Data zawarcia umowy to ..................................................................... data odbioru........................................................................................ Imię i nazwisko................................................................................... Login Allegro....................................................................................... Adres ................................................................................................ Data................................................................................................... Dokument, na podstawie którego zwracany jest przedmiot...................... Numer rachunku bankowego do zwrotu:................................................. Kwota zwrotu: ................................zł W przypadku odstąpienia od Umowy Sprzedawca nie ponosi kosztu odesłania Towaru 
Podpis......................................