• Zestawy i meble łazienkowe

Brak produktów do wyświetlenia

Wybierz elegancki komplet mebli łazienkowych z naszej oferty

Jeżeli interesują Cię wytrzymałe, a zarazem estetycznie zaprojektowane meblowe zestawy łazienkowe, koniecznie zapoznaj się z bogatą ofertą naszego sklepu internetowego Multibrand24. Posiadamy liczne meble łazienkowe, których liczbę, wielkość oraz cechy charakterystyczne możesz dopasować do posiadanej przestrzeni oraz własnych preferencji. Nasze meble możesz kupić zarówno w zestawie, jak i w formie pojedynczych elementów. Możesz zatem wybrać cały komplet mebli łazienkowych albo na przykład wyłącznie szafkę wiszącą jako uzupełnienie pozostałej aranżacji. Pozwoli Ci to na urządzenie swojej łazienki zgodnie z własnym gustem oraz możliwościami przestrzennymi posiadanego pomieszczenia.

Czym wyróżniają się nasze zestawy łazienkowe?

Dla osób, które interesują meble łazienkowe, komplety stanowią zwykle najwygodniejsze rozwiązanie. Jednolita kompozycja prezentuje się dokładnie tak, jak ją zaprojektowano. Niezależnie od tego, jakie wybierzesz meble łazienkowe komplety zawsze prezentują wysoką jakość wykonania. Oferujemy modne, wieloelementowe kolekcje z wytrzymałych, odpornych na uszkodzenia mechaniczne materiałów. Różnią się one między sobą nie tylko kolorystyką, ale również rodzajem oświetlenia oraz kształtem. Możesz wybrać materiał wykonania umywalki, design baterii czy dostępność syfonu. Istotną cechą charakterystyczną naszych mebli łazienkowych jest ich wysoka jakość wykonania. W szafkach zastosowano uniwersalne drzwiczki, a w szufladach wytrzymałe, metalowe prowadnice. Zamówione meble otrzymasz solidnie zapakowane do samodzielnego montażu w domu, co ułatwia ich transport oraz ustawienie w łazience.

Praktyczne rozwiązania aranżacyjne w Twojej łazience

Do dyspozycji klientów naszego sklepu internetowego pozostaje nie tylko armatura łazienkowa, ale także różnorodne szafki służące do przechowywania wyposażenia łazienki. Wyjątkowo praktyczne rozwiązanie stanowi klasyczna szafka pod umywalkę, w której można przechowywać na przykład środki czystości, zapas mydła czy papieru toaletowego. Szczególnie wygodne rozwiązanie stanowią drzwiczki w szafce pod umywalkę, które są uchylane ku dołowi. Po otwarciu szafki od razu widać jej zawartość i łatwiej po nią sięgnąć.

Jeśli pozwala na to miejsce w Twojej łazience, dodatkowo dobierz także inne szafki: stojące albo wiszące. W zależności od własnego gustu oraz charakteru wystroju Twojej łazienki możesz wybrać na przykład szafki z klasycznym laminatem w kolorze białym lub efektownym laminatem wenge. Do Twojego wyboru pozostaje również barwa umywalki: biała albo grafitowa, a także design baterii.

Jeden z popularniejszych elementów w naszych zestawach meblowych to szafka łazienkowa z lustrem. Można zatem wybrać nie tylko proste lustro o geometrycznym kształcie i minimalistycznym obramowaniu, ale również lustro w formie szafki. To doskonałe rozwiązanie dla małych łazienek, gdzie potrzebna jest dodatkowa przestrzeń na przechowywanie. W takiej wielofunkcyjnej szafce można komfortowo pomieścić dodatkowe wyposażenie łazienki, którego nie chcemy eksponować, na przykład szczoteczki do zębów czy lekarstwa.

W zależności od preferencji można dodatkowo wybrać kolekcję mebli łazienkowych, która uwzględnia szafki z półkami. Na półkach w łazience warto ustawić na przykład świece zapachowe czy flakony perfum. Nowoczesny i niezwykle efektowny element dekoracyjny w łazience stanowi oświetlenie LED, które można dodać do naszych szafek. Do Twojego wyboru pozostaje liczba punktów oświetlenia oraz jego barwa: biała, czerwona, niebieska, zielona lub RGB.

Dlaczego warto kupić meble łazienkowe online?

Kupując meble łazienkowe online, oszczędzasz czas oraz pieniądze. Nie musisz przez wiele godzin błądzić po sklepowych alejkach lub stać w korkach podczas dojazdu do sklepu stacjonarnego. W sklepie internetowym Multibrand24 zyskujesz dodatkowo także atrakcyjne rabaty cenowe. Możesz dokładnie przyjrzeć się meblom i przeanalizować ich specyfikację. Niezależnie od wielkości zamówienia u nas zawsze otrzymujesz darmową dostawę pod wskazany przez Ciebie adres.