Panda HarryPanda Harry  

Panda Harry z rodziną


Czy wiesz, że Panda to bardzo opiekuńcza mama dla swoich dzieci... Przez dwa lata po urodzeniu młodych poświęca czas głównie na opiekę, karmienie i ochronę swoich dzieci zapewniając im dobry start w dorosłe i samodzielne życie :)
wieloryb Wally

Wieloryb Wally z rodziną

A wieloryb? To bardzo inteligentny ssak, który całe życie spędza pod wodą. Uwielbia pływać i podróżować. Wieloryby są bardzo rodzinne i bardzo towarzyskie. Pomagają sobie nawzajem, uczą swoje młode i ochraniają samice z małymi wielorybami tworząc specjalne ustawenia czyli formacje wokół nich. Na youtubie możesz znaleźć filmiki, które pokazują jak wieloryb pomaga człowiekowi nurkującemu w wodach oceanu, albo jak chroni go przed rekinem. Niezwykłe zwierzęta, prawda?  
Lew z rodziną
Lew z rodziną 

Największy kot na Ziemi. Lwy żyją w stadzie, w którym szczególnie ważne jest bezpieczeństwo młodych. Jeśli małym lwiątkom coś zagraża, oboje tata lew i mama lew stają w ich obronie. I może dlatego maluchy na codzień bawią się beztrosko z rodzeństwem i kuzynami. Małe lwy są przesłodkie, beztroskie i uwielbiają spędzać czas na zabawie na świeżym powetrzu :)


Która z naszych pluszowych rodzinek przypadła Ci do gustu najbardziej ???